Zakłady sportowe – hobby, zarabotok

Zdobywaj zwycięstwa swojej ulubionej drużyny, stawiając zakłady sportowe! To popularne hobby zwane obstawianiem – nasza strona zapewnia ocenę najlepszych bukmacherów gotowych obstawiać na korzystnych warunkach. Z przyjemnością przedstawiamy również użytkownikom, którzy stawiają na sport, prognozy ekspertów! Czy jesteś gotowy, aby zacząć zarabiać pieniądze u profesjonalnych sportowców? Postaw na sport online, a będziesz miał szczęście!

Co to są zakłady sportowe?

Użytkownik i bukmacher stawiają zakłady na wynik gry lub określonego wydarzenia, które według jednej ze stron nastąpi podczas meczu lub odwrotnie. Obstawiający obstawiają zakłady online na mecze przedmeczowe (mecze, które odbędą się w przyszłości) i gry na żywo, czyli obstawiają bezpośrednio podczas meczu sportowego. Dostępne są następujące typy zakładów:

 • zwykłe;
 • pociągi ekspresowe;
 • systemy;
 • sumy.

Dla początkujących zalecane są zwykłe zakłady na biura sportowe. W tym przypadku przedmiotem zakładu jest jedno zdarzenie, na przykład zwycięstwo jednej z drużyn. Warunki są niezwykle proste i zrozumiałe. Jeśli prognoza zakładów jest prawidłowa, bukmacher wypłaca mu nagrodę. Przykład obliczenia wygranej: zakład postawił 100 złotych, aby wygrać jedną z drużyn, współczynnik wynosi 1,3 – BC przenosi 130 złotych do depozytu użytkownika.

Pociągi ekspresowe składają się z kilku zwykłych zakładów. Systemy obejmują kilka pociągów ekspresowych. Sumy to zakłady na niektóre wydarzenia, na przykład krążek zdobyty przez określonego gracza przeciwko drużynie przeciwnej w drugiej połowie.

Zawodowcy lepiej studiują prognozy sportowe i dopiero wtedy ryzykują swoje pieniądze. Oczywiście opinie ekspertów nie są ostateczną prawdą i gwarancją, że wydarzenie się wydarzy, a jego wynik będzie właśnie taki, ale ta informacja jest często prawdziwa. Jeśli chcesz teraz spróbować szczęścia, warto przeczytać prognozy na dziś.

Opcje i schematy zakładów

Czy kiedykolwiek stawiałeś na wydarzenia sportowe? Poniżej przedstawiono możliwe wyniki wydarzeń i przykłady, które będą przydatne początkującym użytkownikom w zrozumieniu informacji prezentowanych na stronach internetowych BC w liniach i opisach dopasowań:

 • Zwykły – Manchester United – Bolton: P2, kurs 1.34 – postaw na zwycięstwo drugiej drużyny, nagroda wyniesie 34% ustalonej kwoty.
 • pociąg ekspresowy zawiera co najmniej 3 zarządzenia – nagroda jest wypłacana, jeśli wszystkie prognozy bukmacherskie są prawidłowe;
 • systemy są bardzo podobne do wyrażeń, jednak mogą przewidywać warunek 1-2 błędnych prognoz;
 • łącznie – w meczu Chelsea – Arlington w drugiej połowie pomocnik Chelsea strzeli gola, współczynnik 2,5 – jeśli to wydarzenie nastąpi we wskazanych warunkach, to znaczy w drugiej połowie gracz, który postawi 100 złotych, otrzyma nagrodę w wysokości 250 złotych.
 • Zajrzyj na stronę bukmacherską i dowiedz się, jakie typy zakładów mogą zawierać użytkownicy. Oprócz powyższego dostępne są alternatywne opcje: podwójny wynik, handicap, dopasowanie czasu i inne. Nasza strona ma TOP zakłady bukmacherskie – wybierz dowolne i zacznij zarabiać w sporcie profesjonalnym!

Jak obstawiać?

Niektóre firmy umożliwiają obstawianie zakładów bez paszportu, co oznacza, że ​​zakłady nie muszą potwierdzać danych osobowych. Niezależnie od tego, czy identyfikacja jest konieczna, czy nie, zakład jest obstawiany według tego samego algorytmu:

 • wybierz sport lub mistrzostwo w menu na stronie internetowej BC;
 • wskaż interesujące Cię wydarzenie sportowe;
 • kliknij grę;
 • możliwe zdarzenia i ich opcje zostaną wyświetlone w osobnym oknie – wybierz odpowiednie, klikając odpowiedni współczynnik.

Wypełnij kupon – zazwyczaj wystarczy podać kwotę zakładu i kliknąć przycisk potwierdzenia, aby postawić zakład. Pieniądze zostaną automatycznie pobrane z depozytu. Niektóre firmy zapewniają początkującym możliwość dokonywania bezpłatnych zakładów sportowych kosztem Freebet – bonus za rejestrację. W naszym serwisie znajdziesz BC, dzięki któremu możesz dokonywać najlepszych zakładów sportowych o najwyższych kursach!