" class="iframe" frameborder="0">
Graj na prawdziwe pieniądze
Nazwa slotu
Nie
Dostawca
Nie
Typ gniazda
Nie
Linie wygrywające
Nie
Kołowrotki
Nie
Minimalna ilość monet na linię
Nie
Maksymalna liczba monet na linię
Nie
Jackpot
Nie
RTP
Nie

Pharaohs Gold III – tajemniczy świat labiryntów starożytnych piramid

Czy podoba Ci się motyw Starożytnego Egiptu? Sprawdź automat wideo Novomatic Pharaons Gold 3! Zdobądź bonus rejestracyjny w kasynie i miej szczęście, aby znaleźć skarby faraona w ogromnej branży hazardu!

Złota maska ​​władcy starożytnego Egiptu ma dzikie właściwości. Kombinacje wykonane przy użyciu symbolu dzikiego są wypłacane dwukrotnie. Magiczne oko jest rozproszone. Pojawienie się co najmniej 3 symboli scatter aktywuje darmowe obroty – gracz otrzymuje 15 darmowych obrotów o współczynniku x3.

Złoty slot Faraona

Oprócz dzikiego i rozproszonego na bębnach automatu pokazane są:

  • skarabeusz;
  • kot;
  • sfinks;
  • papuga
  • piramida

Również kombinacje składają się z symboli kart do gry. Najdroższa kombinacja jest wypłacana w wysokości 5000 kredytów – jest to 5 skarabeuszy. Na ekranie automatu wideo znajduje się 15 pól i 9 linii, z których każde może być wykorzystane na 1-100 kredytów. Naciśnięcie przycisku Autoodtwarzania aktywuje automatyczny start szpuli. Rundy bonusowe i gry ryzykowne nie są zapewniane. Jeśli interesują Cię klasyczne automaty wideo i starożytne egipskie motywy, koniecznie zagraj w Pharaons Gold 3 – to świetny wybór!

Оставьте отзыв