" class="iframe" frameborder="0">
Graj na prawdziwe pieniądze
Nazwa slotu
Nie
Dostawca
Nie
Typ gniazda
Nie
Linie wygrywające
Nie
Kołowrotki
Nie
Minimalna ilość monet na linię
Nie
Maksymalna liczba monet na linię
Nie
Jackpot
Nie
RTP
Nie

Automat do gry Lucky Haunter – złap szczęście i wygraj nagrodę

Opracowany przez Igrosoft automat wideo Lucky Haunter zapewnił morze adrenaliny tysiącom graczy! Czy chcesz poczuć dreszczyk emocji i dobrze zarabiać? Prosta rejestracja w Azino 777 zajmuje kilka minut – załóż konto i wygraj jackpot!

Obraz podkowy to dziki symbol. Gdy na ekranie pojawiają się 3, 4 lub 5 korków, rozpoczyna się gra premiowa składająca się z dwóch rund. Oprócz znaku dzikiego i symbolu premii na rolkach znajdują się obrazy:

  • gotowany rak;
  • butelki wina;
  • talerze z krewetkami;
  • kufle do piwa;
  • trzy puszki piwa;
  • taca z pustą butelką wina i szklanką.

Slot Hunter – Podwójne punkty

Najbardziej zdesperowani gracze mają szansę podwoić wygraną w grze ryzykownej. Na ekranie znajduje się 5 rolek i 15 pól. Kombinacje są wykonywane w 1, 3, 5, 7 lub 9 liniach. Minimalna stawka wynosi 0,01 kredytu. Koszt obrotu może osiągnąć 900 kredytów.

Czy grasz jednocześnie w wiele automatów wideo? Następnie przycisk Autoodtwarzanie, który pozwala automatycznie uruchamiać bębny z ustalonym zakładem, przyda się więcej niż jeden raz! Zabawny styl wizualny i wysokie prawdopodobieństwo wygranej sprawiły, że to urządzenie jest numerem jeden wśród milionów graczy w rosyjskim Internecie!

Оставьте отзыв